Röviden az egyesületről:
Gelsi Zsoltnak hívnak, és a No Para Egyesület alapítója, jelenleg elnöke vagyok.
Egy súlyos vonatbaleset következtében elveszítettem mindkét lábamat és a jobb karomat.
2014-ben megfogalmazódott bennem, hogy egy egyesület létrehozásával tudnék segíteni a hasonló sorsú fiataloknak.
Egy súlyos vonatbaleset következtében elveszítettem mindkét lábamat és a jobb karomat.
2014-ben megfogalmazódott bennem, hogy egy egyesület létrehozásával tudnék segíteni a hasonló sorsú fiataloknak.
Az egyesület 2015. március 30-án, Nyíregyházán alakult meg.
Elnökségi tagok:
DOBRÓNÉ DR. TÓTH MÁRTA
Elnökhelyettes
Elnökhelyettes
LUTTER KRISZTINA
Elnökhelyettes
Elnökhelyettes
GELSI ZSOLT
Elnök